Wydawać by się mogło, że w czasach internetu oraz coraz silniejszej cyfryzacji tablice informacyjne nie mają racji bytu. Nic bardziej mylnego. Gabloty ogłoszeniowe nieustannie pełnią bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu miast.

Tablice informacyjne zewnętrzne to często pierwsze źródło informacji. Umieszcza się w nich nie tylko oficjalne komunikaty władz lokalnych, ale również aktualności, informacje na temat planowanych wydarzeń. Tego rodzaju tablice ogłoszeniowe zewnętrzne często są także wiarygodnym źródłem na temat historii miejscowości lub określonego miejsca. Nie można również zapominać, że tablice informacyjne aluminiowe i wykonane z innego materiału to również elementy małej architektury, w których umieszcza się plan miasta lub regionu. Można określić je zatem także mianem przewodników.

Widząc duże zapotrzebowanie na gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne, przygotowaliśmy szeroki asortyment takich produktów. Proponujemy tego rodzaju obiekty wykonane z ocynkowanej stali i blachy, a także z płyt OSB o zróżnicowanych wymiarach (od najmniejszych do bardzo dużych). W naszej ofercie znaleźć można również tablice informacyjne wewnętrzne, do montowania na terenie urzędów, zakładów pracy i w innych obiektach.

Zarówno nasze gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne, jak i zewnętrzne wyróżniają się ciekawym wzornictwem (uniwersalnym i klasycznym), które skutecznie przyciąga uwagę, a do tego można je łatwo dostosować do charakteru danej przestrzeni. Proponujemy również tablice ogłoszeniowe zamykane, które skutecznie chronią zawartość gabloty i umożliwiają do niej dostęp tylko wybranym osobom.

Już dziś sprawdź naszą ofertę gablot ogłoszeniowych aluminiowych oraz inne modele tablic.