Wykorzystujemy w produkcji naszych stołów najnowsze technologie, a każdy produkt musi spełniać nasze wysokie standardy. Dzięki temu, klienci otrzymują produkty, które będą im służyły przez wiele lat bez konieczności wymiany czy remontu.

Proponujemy bardzo szeroką gamę produktów, wśród których są nie tylko stoły parkowe betonowe, ale także stoły do gry w tenisa ze zdejmowaną siatką nylonową lub ze stałą siatką metalową. Oferujemy również stoły betonowe do gry w szachy, których blaty zostały wykonane z płytek gresowych i przytwierdzono je za pomocą kleju mrozoodpornego, a także wiele innych modeli. Wszystkie elementy metalowe naszych stołów zostały zabezpieczone farbami antykorozyjnymi, natomiast elementy drewniane chroni szczelna warstwa impregnatu. Dodatkowo nasze stoły dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty i do składania zamówień. Odpowiednio dobrany stół skutecznie wzbogaci aranżację niejednej przestrzeni miejskiej, a wraz z innymi meblami miejskimi może stać się ozdobą realizowanej inwestycji. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich modeli stołów, a także dobierzemy do nich spójne stylistyczne inne elementy małej architektury.

Najlepsze stoły metalowe i betonowe na rynku

Stoły miejskie to często ważne wyposażenie stref wypoczynku w miastach, tworzące spójną całość z innymi elementami małej architektury, jak ławki i kosze na śmieci. Nie można zapominać, że stoły zewnętrzne to również obowiązkowe wyposażenie ogrodów, przydomowych tarasów, a w czasie rodzinnego grillowania stają się wręcz elementem niezastąpionym. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przygotowaliśmy szeroki asortyment stołów o różnym przeznaczeniu.

Proponujemy stoły metalowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, a także dbałość o nawet najdrobniejszy detal sprawia, że nasze produkty są niezwykle trwałe i odporne na korozję. Można je bez żadnego problemu użytkować nawet w najbardziej nasłonecznionych miejscach, ponieważ są odporne na działanie promieni UV, a do tego wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne (na przykład niskie temperatury, długotrwały deszcz, śnieg itp.).

W naszej ofercie znaleźć można najlepsze na rynku stoły parkowe, które idealnie wkomponują się w otoczenie zarówno starego, zabytkowego kompleksu zieleni, jak i sprawdzą się w nowoczesnych parkach. Wszystko za sprawą szerokiej gamy kolorystycznej, a także dzięki zróżnicowanemu wzornictwu – posiadamy w sprzedaży modele uniwersalne, jak i stylizowane. Blaty naszych stołów również charakteryzują się dużą różnorodnością stylistyczną, szeroka paletą kolorystyczną (malowane natryskowo), a do tego zostały wykonane z wytrzymałego drewna iglastego, które zostało zaimpregnowane.