Rower może być doskonałym sposobem nie tylko na poprawienie zdrowia i kondycji mieszkańców miast, ale również jest dobrym rozwiązaniem na ograniczenie i rozładowanie korków. Potwierdzają to przykłady miast holenderskich i belgijskich. Na całym świecie miasta inwestują coraz więcej środków w infrastrukturę rowerową. Jej częścią są jednak nie tylko ścieżki rowerowe, ale również stojaki rowerowe.

Proponujemy bardzo szeroki asortyment tego rodzaju produktów. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowe żeliwne stojaki rowerowe, a także wykonane ze stali, jak i betonowe. Bez względu na użyty do ich produkcji materiał, wszystkie modele wyróżniają się bardzo wysoką trwałością oraz odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne i na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych (na przykład długotrwały deszcz, opady śniegu, promieniowanie UV). Produkty z naszej oferty to inwestycja na lata. Do tego elementy oferowanej przez nas małej architektury posiadają wysokie walory estetyczne i skutecznie zwiększają atrakcyjność wizualną miejsc, są bardzo praktyczne.

Nasze stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej oraz z innego materiału charakteryzują się dużą precyzją wykonania oraz zróżnicowaną stylistyką. Oferujemy zarówno stojaki uniwersalne, nadające się do każdej przestrzeni, jak i stylizowane oraz nowoczesne, czerpiące inspiracje z najnowszych trendów w światowym designie.

W naszej ofercie można znaleźć stojaki rowerowe pojedyncze, jak również wielostanowiskowe (od 2 do 10). Dzięki temu, bez problemu można dobrać odpowiedni model do potrzeb i do charakteru danego miejsca.