To również dzięki takim elementom małej architektury, jak łańcuchy stalowe lub wykonane z innego materiału, publiczne miejsca otrzymują ostateczny „szlif”, detal, który sprawia, że ich aranżacja staje się kompletna. Skoro piękno tkwi w szczególe, należy o ten szczegół zadbać.

Dlatego właśnie, obok większych obiektów małej architektury, proponujemy również taki asortyment, jak łańcuchy hartowane, które są doskonałym uzupełnieniem naszych słupków odgradzających, parkingowych i drogowych. Dopiero wszystkie te elementy razem współtworzą harmonię publicznej przestrzeni, podnoszą jej walory estetyczne i pomagają organizować różne miejsca w mieście.

Proponujemy łańcuchy miejskie wykonane ze stali czarnej ocynkowanej lub żeliwne (malowane tradycyjne) o zróżnicowanej grubości od 6 do 12 mm. Proponujemy modele, które są masywne i bardzo trwałe, a jednocześnie mogą pełnić również rolę dekoracyjną. Nasi projektanci przygotowali dla Państwa szeroka gamę wzorów łańcuchów – od klasycznych, uniwersalnych modeli po egzemplarze stylizowane. Dodatkowo zapewniamy także wybór pod względem kolorystycznym (możliwe malowanie). To wszystko sprawia, że łatwo można dobrać odpowiedni łańcuch do konkretnej przestrzeni, do jej charakteru i aranżacji.

Nasze łańcuchy stalowe produkowane są z najlepszego wysokogatunkowego materiału i muszą spełniać nasze rygorystyczne wewnętrzne normy. Dzięki temu, mamy pewność, że nasz produkt jest wysokiej jakości, charakteryzuje się odpornością na korozję i wpływ różnych czynników atmosferycznych, a tym samym może być użytkowany bez wymiany przez wiele lat.