Nasze leżaki miejskie to meble, które doskonale służą mieszkańcom i osobom przyjezdnym, pozwalają spędzić w miły sposób czas na świeżym powietrzu, dając wytchnienie nawet po najbardziej wyczerpujących zajęciach. Proponowane przez nas leżaki to możliwość spędzenia z rodziną lub z przyjaciółmi wolnego czasu w komfortowych warunkach. Nasze leżaki to kwintesencja wygody i beztroskiego wypoczynku. Doskonale nadają się zarówno do miejsc publicznych, promenad, plaż, skwerów, a nawet do parków, jak i do użytku prywatnego w zaciszu własnego ogrodu lub tarasu.

Polecamy leżaki miejskie niezwykle lekkie, ale również bardzo solidne, wyprodukowane z bardzo trwałej ocynkowanej stali, a także z drewna iglastego, które zostało dokładnie zaimpregnowane tak, aby znacznie zwiększyć jego żywotność i uodpornić je na różne warunki atmosferyczne oraz na działanie słońca i promieniowania UV. Dodatkowo nasze leżaki malujemy natryskowo, co sprawia, że są bardzo atrakcyjne pod względem kolorystycznym i doskonale się prezentują w miejscach o zróżnicowanym charakterze. Proponujemy leżaki w kolorze sosny, palisandru, dębu rustykalnego, orzechu i o barwie teaku, a także o zróżnicowanej kolorystyce elementów stalowych.

Oferujemy leżaki o nowoczesnej stylistyce, które dodatkowo można przykręcić do podłoża i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo tego rodzaju elementu małej architektury.