Kosze betonowe należą do jednych z najpopularniejszych elementów małej architektury, jeśli chodzi o zapewnienie czystości w przestrzeni miejskiej. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć dużego asortymentu tego rodzaju produktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się przygotować szeroka gamę modeli takich koszy. Dzięki temu, każdy dobierze bez problemu odpowiedni produkt do swoich potrzeb i do charakteru swojej inwestycji.

Proponujemy kosze betonowe na śmieci wolnostojące w wersji z daszkiem i bez daszka. W naszej ofercie znaleźć można zarówno modele z betonu wzbogaconego dodatkami kruszywa o różnych odcieniach kolorystycznych, jak i kosze uliczne betonowe, w których beton połączyliśmy z iglastym drewnem impregnowanym i ze stalą czarną. Nasze kosze posiadają dodatkowo otwory drenażowe, pozwalające na odprowadzanie wody deszczowej. Każdy model posiada bardzo trwały wkład na odpadki z blachy ocynkowanej, co ułatwia opróżnianie pojemnika.

Nasze kosze na śmieci uliczne betonowe wyróżniają się nie tylko bardzo dużą trwałością i wysoką precyzją wykonania, są niezwykle funkcjonalne, ale także posiadają ciekawe wzornictwo – uniwersalny, klasyczny design, jak i nowoczesne rozwiązania stylistyczne.

Oferujemy zarówno kosze uliczne, jak i kosze parkowe betonowe, które doskonale pasują do aranżacji przestrzeni o różnym charakterze, pozwalając utrzymać czystość w nowoczesnych centrach miast i na starówkach, przy okazji wzbogacając otoczenie swoimi walorami estetycznymi.