Warto w tym miejscu przypomnieć, że słup ogłoszeniowy pojawił się w miejskiej przestrzeni dopiero w 1855 roku. Na początku tego rodzaju obiekty służyły mieszkańcom Berlina, ale kilka lat później zobaczyć je można był już wielu niemieckich miastach. To właśnie od naszych zachodnich sąsiadów zapożyczyliśmy słupy ogłoszeniowe. Na początku umieszczano na takich słupach afisze teatralne, potem również kinowe, także komunikaty władz, a nawet relacje z frontu podczas wojny. Dziś trudno sobie wyobrazić nieobecność słupów ogłoszeniowych w miastach.

W naszym asortymencie także nie mogło zabraknąć tego rodzaju produktów. Proponujemy niezwykle trwałe wolnostojące słupy ogłoszeniowe, wykonane z tworzywa sztucznego (żywice poliestrowo-szklane), przyozdobione elegancką i równie trwałą czapą. Nasze słupy są bardzo estetyczne, doskonale prezentują się w każdej przestrzeni, zarówno nowoczesnej, industrialnej, jak i na starówkach. Tego rodzaju słupy mogą być również ciekawym uzupełnieniem przestrzeni nowoczesnych osiedli, wprowadzając do nich element o klasycznej stylistyce. Oferowane przez nas słupy ogłoszeniowe mogą zostać zakotwiczone lub zabetonowane w podłożu.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą słupów ogłoszeniowych. W przypadku pytań, zawsze służymy fachowym wsparciem, a także zapewniamy transport słupów oraz ich montaż.