Proponujemy skrzynie na piasek i sól w szerokiej palecie kolorystycznej, co sprawia, że bez problemu można wybrać pojemnik do charakteru oraz stylu określonego miejsca. Zróżnicowana pojemność naszych skrzyń pozwala również na precyzyjne dobranie pojemnika do potrzeb użytkownika.

Każdy pojemnik na piasek i sól firmy Konarch charakteryzuje się najwyższą jakością i dużą starannością wykonania. Nasze skrzynie produkujemy z niezwykle trwałego polietylenu, bardzo odpornego na niskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne, a do tego wyposażamy je w dwuwarstwowe pokrywy. Proponowane przez nas skrzynie są także odporne na działanie promieni UV, co sprawia, że nie zmieniają swojego koloru, a tym samym pozostają estetyczne przez długi czas. Wszystkie nasze pojemniki na piasek i sól można dodatkowo zabezpieczyć kłódką.

Skrzynie Konarch to rozwiązania praktyczne i nowoczesne. Dzięki nam, dbanie o ulice oraz chodniki zimą nigdy już nie będzie trudne i uciążliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem skrzyń na piasek i sól. Zachęcamy również do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zadzwoń lub napisz już dziś!