Donice betonowe to w rzeczywistości wielofunkcyjne obiekty małej architektury. Z jednej strony zapewniają obecność roślin wszędzie tam, gdzie ich posadzenie do gruntu nie jest możliwe i tam, gdzie dominuje beton oraz szkło (najczęściej centra miast, kwartały biurowców itd.), z drugiej – można je również wykorzystywać do wytyczania nowych szlaków komunikacyjnych, jak również do organizowania przestrzeni i do oddzielania miejsc o różnym charakterze użytkowania.

Proponujemy donice z betonu najwyższej jakości, wykonane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Do tego proponujemy także eleganckie i trwałe modele z dodatkiem impregnowanego drewna iglastego, malowanego natryskowo i z elementami wykonanymi z czarnej stali.

W naszej ofercie znajdują się donice miejskie betonowe prostokątne, kwadratowe, okrągłe oraz w innych, nierzadko fantazyjnych i przyciągających uwagę kształtach. Każda nasza donica to perfekcyjne połączenie wysokiej użyteczności, dużej trwałości oraz ciekawej stylistyki. Proponujemy donice betonowe zarówno o klasycznym, uniwersalnym designie, jak i nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w światowym wzornictwie. To sprawia, że nasza oferta donic jest niezwykle szeroka i uniwersalna, bez problemu pozwala dobrać odpowiednie donice z betonu do charakteru każdej inwestycji i do określonej aranżacji przestrzeni.